Atatürk Bulv. 116 Sarımsaklı /Ayvalık/BALIKESIR
02663241188
iletisim@billurcu.com
Book Now
Eğlence

Aktif Misafirlerimiz için 

Masa tenisi, plaj voleybolu, billardo, Su kaydırağı. Plajda; kano, deniz bisikletleri, jet-ski.  Bisiklet turu, sahil veya ormanda gezinti ve Ayvalık’ta PADI, CMAS dalış okulları ve tabi ki Ayvalıkt’ ta mutlaka katılmanız gereken Tekne ve Yat Turları.  

Çocuklu Misafirlerimiz için  

Çocuk ve bebek havuzu, küçük misafirlerimiz için oyun parkı ve havuzda 5 m boyunda eğlenceli bir Yılan-Su kaydırağı ve ayrıca ayrı bir havuza sahip çift turnikeli 28 m. Su kaydırağımız bulunmaktadır. Çocuklar ile seyahat eden misafirlerimiz için 6 yaşa kadar %100 indirim 7-12 yaşa kadar ise %50 indirim uygulanır. Restaurant’ta bebek sandalyeleri, odalarda bebek ve çocuk yataklarımız mevcuttur.

Romantizimi seven Misafirlerimiz için 

Şeytan Sofrasında ve Cennet tepesinde gün batımı, çevredeki adaları ve bu harika manzarayı seyretmek size unutulmaz bir keyif yaşatacaktır. Cunda- Ali Bey adasının büyülü atmosferinde akşam yemeği ve özel tekne turları sadece birkaç seçenektir.

Oyun seven Misafirlerimiz için 

Langırt (Kicker), Amerikan Bilardo, Tavla, Okey, Dart ve Oyun kağıtları otelimizde mevcuttur.

Tarih, Doğa ve Kültür’ e meraklı Misafirlerimiz için

Sadece 7 km uzakta bulunan küçük ve şirin bir ilçe olan Ayvalık, Yurtiçi ve Yurtdışından oldukça çok ziyaretçi çekmektedir. Özellikle Perşembe günleri Ayvalık pazarı dolayısıyla çevre köy halkı Ayvalık a akın eder. Şehrin iç kesimlerinde Türk – Yunan mimarilerine rastlamak mümkündür. Ayvalık ve çevresinde irili ufaklı tam 22 adet ada bulunmaktadır. Bu büyüleyici doğa harikası adaları günlük yat veya tekne turları ile keşfedebilirsiniz. Her sabah saat 11:00 – 11:30 civarında Ayvalık limanından ve Sarımsaklı sahilinden tekneler gezi amacıyla denize açılırlar. Ayrıca Bergama (55 km),  Truva (175 km), Assos-Behramkale (80 km) ve Efes (200 km) antik şehirlerine geziler düzenlenmektedir.